Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

RAKS Havai Fişek  Org. Av Mlz.İnş.Turz.İth.İhr.San. ve Tic. Ltd. Şti. 1998 yılından itibaren merkezi İstanbul ili olmakla birlikte Türkiye'nin her köşesinde Festivaller, Kurtuluş Şenlikleri, Açılışlar, Temel Atma Törenleri , Düğün Törenleri, Sünnet Düğünleri ve Özel Kutlamalarda havai fişek gösterileri, balon dekorasyonları, özel efektler ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Ayrıca;güvenle ve zevkle kullandığımız bu ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktan ve kullandırmaktan onur duymaktayız.
Satın almış olduğunuz ürünleri RAKS Havai Fişek  Org. Av Mlz.İnş.Turz.İth.İhr.San. ve Tic. Ltd. Şti. güvencesi ile gecenizi eğlenceye dönüştürmenin zevkini yaşayacaksınız...!
Uzakdoğu'dan getirttiğimiz malzemelerimiz 1.kalite olup dünya standartlarına uygundur. Sizin için en güzelini en uygun şekilde 
gerçekleştirmekteyiz.
Havai fişek gösterilerinin yanı sıra sahne ve iç mekan gösterilerinde kullanılan özel malzemeler ve efektlerle de hizmet vermekteyiz...
Havai Fişek gösterileri tüm etkinliklere hafızalardan silinmeyecek doyumsuz bir güzellik katmaktadır.
Kapalı mekanlarda, yüksek güvenlikli pyroteknik ve sahne efektlerini dünya standartlarında olan kablosuz ateşleme sistemlerini uzman ekipler tarafından kullanılarak , müzik, ışık ve lazerle senkronize gösteriler tasarımı ve uygulaması, danseden ateşler, Raka Havai fişek gösteri dünyamıza getirdiği diğer bir yeniliktir.
Kapalı ve açık alanlardaki organizasyonlar, konserler, yarışmalar, TV programları, videoklip ve film yapımları, tiyatro, özel geceler de hep yanınızdayız.